Serwis Turbosprężarek Rzeszów
  • Serwis Turbosprężarek Rzeszów

Serwis Turbo to firma, której warsztat znajdują się w Rzeszowie? ,  Serwis samochodowy oferuje profesjonalne usługi z zakresu naprawy pojazdów oraz regeneracji turbosprężarek — weryfikację podzespołów po rozebraniu turbiny, wyważanie dynamiczne elementów wirujących, regeneracja wałów napędowych, jak również wulkanizację czy serwis klimatyzacji. TURBO to serwis, w którym pracują wykwalifikowani oraz kompetentni pracownicy służący radą, oraz pomocą. Doświadczeni pracownicy nie tylko zawsze odpowiedzą na wszelkie pytania, ale również poddadzą najkorzystniejsze rozwiązania związane z naprawą lub tuningiem samochodu.

Nowoczesny sprzęt, którym dysponuje Centrum Regeneracji Turbosprężarek Rzeszów , pozwala na sprawne oraz fachowe wykonywanie wszelkich prac przy pojazdach. Serwis samochody w szczególności specjalizuje się w serwisowaniu turbin — wiedza na ich temat obejmuje sprawdzone metody oraz nowości w tej dziedzinie. Żaden problem, który jest związany z samochodem, nie będzie obcy pracownikom serwisu — dla każdego potrafimy znaleźć kompleksowe rozwiązania. Pracownicy serwisu dokładają starań, aby klienci zawsze byli usatysfakcjonowani z rezultatów pracy serwisu samochodowego.

Turbosprężarka ma na celu zwiększenie mocy silnika — pozwala ona na zmniejszenie obciążenia układu korbowo-tłokowego. Co więcej, ogranicza zużycie paliwa i emisję szkodliwych związków wydzielanych do atmosfery. Zastanawiasz się, czy twoja turbosprężarka nie pracuje prawidłowo? W serwisie samochodowym TURBO w Rzeszowie dowiesz się, czy dalsza jazda będzie mieć efekt w postaci kolejnych awarii w pojeździe, czy lepiej od razu naprawić turbosprężarkę. Im dłużej będziesz jeździć z uszkodzoną turbiną, tym większe istnieje ryzyko uszkodzenia silnika, którego koszty naprawy są znacznie większe.

Fachowe porady i diagnostyka to początkowe stadium kontaktu z firmą Rzeszów - następnie zostaną wykonane kompleksowe naprawy turbiny. Wszystkie turbosprężarki są naprawiane na częściach z firmy MELLET, a naprawa odbywa się na sprzęcie sprawdzonych producentów, tj. CLIMAT oraz TURBO-CLINIC. Oprócz naprawy samochodów użytkowanych codziennie zajmujemy się także samochodami sportowymi, które wnoszą do życia sporo dynamiczności i odrobinę emocji. Sercem samochodu sportowego jest turbosprężarka, której model oraz stan ma znaczny wpływ na pracę samochodu, dzięki niej można czerpać przyjemność z jazdy. Turbo do sportu to jedna z usług, która zapewnia pomoc w postaci regeneracji turbosprężarki, jej sprzedaży, jak również udzielenia porad w kwestii ich wyboru, pielęgnacji, a także weryfikacji obecnego stanu.

Oprócz wymienionych powyżej usług TURBO Rzeszów - Przemyśl zajmuje się podstawową mechaniką pojazdową, wyważaniem dynamicznym elementów wirujących, regeneracją wałów napędowych, naprawą turbin, regeneracją filtrów DPF/FAP, wulkanizacją oraz serwisem klimatyzacyjnym.

Współpracujemy również z:

pomoc drogowa
linie do ciastek
tonery regenerowane
Pellet