Profesjonalny tuning optyczny z marką MaxtonDesign
  • Porady
  • Profesjonalny tuning optyczny z marką MaxtonDesign

Zakup samochodowego tuningu optycznego do idealny sposób na odświeżenie oryginalnego wyglądu samochodu. Co więcej, nowoczesne elementy wyposażenia mogą także skutecznie wspomagać aerodynamikę samochodu, bez konieczności zakupu bardziej zaawansowanych części. Jednym z najbardziej znanych producentów części tuningu jest marka Maxton Design.

Firma istnieje w branży motoryzacyjnej od wielu lat i ma dziś ugruntowaną pozycję na rynku. Warto mieć na uwadze, że wraz z rozwojem technologii, zmienił się także tuning optyczny. Nowoczesne elementy wyposażenia są znacznie mniejsze, lżejsze i zdecydowanie bardziej estetyczne. W nowych modach samochodów nie uświadczymy masywnych spoilerów ani dokładek progów. Dziś, do tuningu optycznego wykorzystuje się niewielkie dokładki pod zderzak oraz progi, a także spoilery w formie lotek oraz subtelne akcesoria, jedynie podkreślające charakter samochodu.

Jakie produkty oferują obecnie producenci samochodowego tuningu optycznego?
Do najchętniej wybieranych przez klientów należą obecnie splittery - splittery tuning, czyli dokładki pod zderzaki oraz listwy pod progi. Kiedy elementy te są zestawione w komplecie - splitter przedni, dokładki progów oraz splittery tylne boczne wraz z odpowiednią dokładką tylną, wizualnie obniżają wysokość nadwozia, dzięki czemu samochód zyska zupełnie nowy wygląd i sportowy charakter. Warto wiedzieć, że wśród wspomnianych elementów znajduje się produkt mający wpływ na aerodynamikę samochodu. Jest nim splitter pod zderzak przedni. Za sprawą tego elementu powietrze przepływające pod zderzakiem z większą siłą dociśnie przednią oś, poprawiając tym samym przyczepność i stabilność. Na szczególną uwagę zasługują także nowoczesne spoilery tylne. Nowoczesne produkty mają najczęściej firmy niewielkich lotek, które montuje się przy pomocy taśmy dwustronnej to krawędzi dachu lub drzwi bagażnika. Tego typu element podkreśli sportowy charakter pojazdu, a także przyczyni się do polepszenia aerodynamiki.
W jaki sposób? Dzięki nakładce powietrze spływające po karoserii mocniej naciśnie na tylną oś, w efekcie czego polepszy się przyczepność. Wyraźnie odczujesz to zwłaszcza podczas przejazdów z większą prędkością. Warto także sprawdzić, z czego wykonane są profesjonalne części tuningu optycznego.
Produkty Maxton Design tworzone są z włókna szklanego oraz ABS w różnych odmianach (wykończonego w technologii CNC lub wzmocnionego). To niezwykle solidne, elastyczne i odporne na uszkodzenia tworzywa, mające bardzo szerokie zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym. Części tuningu wykonane z ABS w wielu przypadkach dostępne są w różnych rodzajach wykończenia powierzchni, dzięki czemu można stworzyć spersonalizowany i oryginalny tuningu, podkreślający charakter pojazdu.
Brzmi ciekawie? Te i wiele innych elementów tuningu, jakie znajdziesz w sklepie Maxton Design, to najwyższej jakości wyroby, posiadające certyfikaty jakości. Jeśli zależy Ci na estetycznych i trwałych elementach wyposażenia, produkty Maxton Design bez wątpienia spełnią Twoje oczekiwania.

Współpracujemy również z:

biurka
zderzak przedni tuning
projektant wnętrz Rzeszów
pożyczka hipoteczna dla firm